(B-GRUBU) TRAFİK BİLGİ İŞARETLERİ

(B-GRUBU) TRAFİK BİLGİ İŞARETLERİ

(B-Grubu) Trafik Bilgi İşaretleri üretiyor musunuz?
Evet. Levhalarımız konusunda deneyimli uzman ekiplerimiz tarafından her ayrıntısına dikkat edilerek titizlikle imal edilir.
İstenilen ebatlarda levha üretimi yapabiliyor musunuz?
Tabi ki. İhtiyaca uygun tüm ebat ve ölçülerde üretim yapabiliyoruz.
Levha taleplerimde nelere dikkat etmeliyim?
Bu önemli bir konu! İlk olarak sac kalınlığında emin olmamız gerekiyor. Genellikle levhalnın ebatları göz önünde bulundurularak 1,50mm ve 2,00mm sac kalınlığı tercih edilir. Biraz kafa karıştırıcı olsa da reflektif malzemenin seçimi çok önemlidir. Bu seçim levhanın ömrü ve görünürlüğü konusunda söz hakkına sahip olacaktır. Tecrübeli ekiplerimiz bu konuda sizi bilgilendirecektir. Bir diğer önemli husus ise baskı yöntemidir, serigrafi baskı levha görünürlüğü ve ömrü açısından en önemli etkiyi oluşturacaktır. Tabii ki dijital baskılı levhalara oranla bir miktar maliyetli olacaktır. Ama unutmayın ki trafik levhalarımız açık hava koşullarına maruz kalmakta. Baskı seçimi levhanızın gerekli koşullarda işlevini yerine getirmesini yada getirememesini sağlayacaktır.
Siparişlerim tarafıma nasıl ulaşacak?
Konusunda deneyimli ekibimiz tarafından yapılan sipariş değerlendirmesi sonrası en uygun kargo, ambar vb. yöntemler ile karayolları taşımacılığına uygun ve güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır.
Levhaları standartlarına göre montaj yapabilecek ekibim yok. Ne yapmalıyım?
Merak etmeyin. Firmamız levha direği (omega direk) çakımı ve levha montajı konusunda da hizmet vermektedir. (Tabii ki bu firmamız tarafından belirlenmiş bazı koşullara tabidir.) Uzman ekibimizin bu konuda da size yardımcı olacağından endişemiz yok.

Unutmayın ki,
trafikte her detay önemlidir. Trafik hayattır.

İletişim İçin;
info@ustunnergiz.com elektronik posta adresine istediğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi 0 312 395 28 48 numaralı faksımıza faks gönderebilir ya da 0 312 395 20 80 numaralı telefonumuzdan uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi, Harita üzerinde konumumuzu ve iletişim formumuzu görüntülemek için tıklayınız.

04 Aralık 2018
(B-GRUBU) TRAFİK BİLGİ İŞARETLERİ için yorumlar kapalı
7.509 kez görüntülendi