Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Trafik güvenlik levhaları ve iş güvenliği levhaları üretiminde 30 yıllık tecrübeye sahip Üstün Trafik ile sektörde satış pazarlama konusunda öncü firma Nergiz Trafik ile güç birliği yaparak 2017 yılının Şubat ayında Üstün Nergiz Trafik A.Ş. olarak kurulmuştur.

 


Kalite Politikamız

ÜSTÜN NERGİZ TRAFİK İŞ GÜVENLİĞİ A.Ş.; sektöründe prensipli, dürüst bir hizmet anlayışı içinde kalite çizgisini daima en üst seviyede tutmayı amaç etmiş, müşteri memnuniyetine odaklı ve değerli müşterilerden aldığı takdir ve destek ile kaliteli ürün garantisi sunmayı hedeflemiştir.


 

 

Ne Yaparız ?
Yatay ve düşey trafik işaretleri (Baş üstü tabelalar ve VMS/VTS taşıyıcı sistemleri dahil), omega boru-direk, otokorkuluk, direk çakma makinesi, kapı ve sokak numaraları, cadde ve sokak isim tabelaları, yön tabelaları, CTP ve çelik yol kenar dikmesi, yol çizgi boyası (çizgi yenileme), trafik güvenlik ekipmanları, bu ürünlerin tasarımı, üretimi, montajı, demontajı, bakımı, satış pazarlaması, ithalat ve ihracatı her türlü asfalt kimyasalları(DOP,Emülsiyon, soğuk asfalt katkı ve yama)” konularında hizmet vermektedir.